ЧОГО НАВЧИЛА НАС ВІЙНА?

Дата: 06.06.2022 14:02

Фото без описуВ лютому ворог прийшов на нашу землю безпрецедентно й нагло. Четвертий місяць повномасштабної війни росіян проти українців та багатовіковий досвід спроб загарбання нашої країни багато чого навчив нас і дав нам підсумувати головні висновки:

• війна – тяжке випробування для кожного з нас, та Україна – незламна;

• Україна – дуже прогресивна країна;

• українці і росіяни – не брати, українську історію стирали і переписували, а російська історія запозичена і чужа;

• російська армія – це лиш зборище вбивць, мародерів та гвалтівників;

• українські воїни – найсильніші й найбезстрашніші у світі;

• українська мова шляхетна і старша за російську;

• Русь – Київська, а Росія – Московська;

• українці – нащадки вільного народу!

Весь світ знає таку істину: хочеш миру – готуйся до війни! Ця пекельна війна показала нам хто є хто, відкрила нам очі на наших сусідів та країни світу, загартувала нас на довгі роки, зробила нас далекоглядними, зміцнила нашу громадянську позицію, навчила нас ще більше любити нашу землю, наш волелюбний народ та допомагати один одному.

Наші українські воїни та волонтери заслуговують уклінної шани! Ми щодня бачимо самовідданість українських чоловіків і жінок у боротьбі за свободу рідної країни.

Минулого тижня з 30 травня по 05 червня до Рокитнянського гуманітарного штабу, розташованому в Центральному будинку культури, надійшла гуманітарна допомога від польської мотоциклетної асоціації «Wolynski Raid Motocyklovy» та від благодійної організації «Християнська служба допомоги», що в селі Запруддя. Допомогу отримали 250 сімей переселенців, 1234 осіб отримали харчові набори, 30 сімей із дітьми отримали дитяче харчування та дитячі підгузки, 4 осіб отримали підгузки для дорослих.

Війна навчила нас бути зібраними, рішучими, мобільними, обачними, загартованими. Війна навчила нас бути людьми!

Хай допоможе нам Всевишній!

Алла Нечепоренко