ПІДСУМКИ КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «МИР ТА ЩАСТЯ В УКРАЇНІ ОЧИМА ДІТЕЙ»

Дата: 02.06.2022 15:34

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, з метою сприяти розвитку дитячої творчості, вихованню у молодого покоління почуття патріотизму службою у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради проводився конкурс дитячих малюнків «Мир та щастя в Україні очима дітей».

Участь у конкурсі взяли діти Рокитнянської громади, які у своїх малюнках висловили свою любов до рідної батьківщини, своє бачення майбутнього. Ці малюнки надихають нас вірою у майбутнє, адже, не зважаючи на тяжкий час, вони світяться яскравими кольорами, радістю та надією.

Найкращими юними художниками стали Холодкевич Вадим, с. Телешівка, Сусленко Анна, с. Телешівка, Длугош Назар, смт Рокитне, Кравчук Аліна, с. Нова Маківка.

Переможці конкурсу та всі учасники отримали подарунки та солодощі від служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради та Благодійного фонду пам’яті В.І. Литвина.

Щиро вдячні всім учасникам конкурсу, бажаємо всім мирного неба над головою, натхнення та віри у світле майбутнє України!