ЗУСТРІЧ З ПРИЙОМНОЮ РОДИНОЮ МИХАЛЬЧЕНКІВ

Дата: 01.06.2022 14:37

01 червня 2022 року секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко, голова Білоцерківської районної військової адміністрації Людмила Мерзлюк, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, заступник голови Білоцерківської РВА Людмила Веряскіна, начальник служби у справах дітей та сім'ї Білоцерківської РВА Оксана Михайлюк, начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради Людмила Секрет та директор Центру соціальних служб селищної ради Інна Щербанюк зустрілися із прийомною сім’єю Михальченків, які припиняють своє функціонування прийомної сім’ї, у зв’язку з досягненням повноліття вихованця. Представники влади подякували родині, яка піклувалась про дитину, яка залишилися без батьківської опіки. Родина припинила функціонування прийомної сім’ї ,але не зрадили любові до дітей, залишилися на захисті прав дитини та перейшли у статус патронатної сім’ї. За сумлінне виконання батьківського обов’язку, самовіддану багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток соціальної галузі Білоцерківського району та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей родину нагороджено Подякою Білоцерківської районної військової адміністрації.