1 ЧЕРВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2022 07:26

Фото без описуЩороку, у перший день літа ми відзначаємо свято – Міжнародний день захисту дітей.

Діти - це безмежна, ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Обов’язок дорослих – забезпечення гідного рівня життя дітей, їхніх прав на здоров’я, освіту та відпочинок, а саме головне – право дитини бути почутою та право на родинне тепло і затишок.

Діти - це ангели. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

Нехай радість дитячих очей буде найкращою винагородою за нашу сумлінну працю, а їхній веселий сміх завжди радує та наповнює наше життя змістом.

Начальник служби у справах дітей та сім’ї
Рокитнянської селищної ради Л.М. СЕКРЕТ