ТІСНА СПІВПРАЦЯ З КИЇВСЬКОЮ ОВА ТА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЮ РВА

Дата: 27.05.2022 18:42

Чергова партія допомоги надійшла до гуманітарного штабу Рокитнянської селищної ради від Київської обласної військової адміністрації та Білоцерківської районної військової адміністрації.

Дану гуманітарну допомогу отримують люди, які найбільше потребують сторонньої допомоги і підтримки, в першу чергу громадяни, які тимчасово знайшли прихисток на Рокитнянщині, малозабезпечені жителі громади, сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, одинокі громадяни похилого віку, які перебувають під опікою Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради.

Для отримання допомоги просимо звертатися до Центрального Будинку культури за адресою смт Рокитне, вул. Першотравнева, 10 (понеділок та середа з 8:00 до 17:00 год.; п’ятниця з 8:00 до 16:00 год.; вівторок, четвер, субота, неділя – вихідний).