ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ КРУТЬ ТЕТЯНІ АНАТОЛІЇВНІ З ПРИВОДУ СМЕРТІ БАТЬКА

Дата: 23.05.2022 09:50

Рокитнянська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття начальнику відділу культури, молоді та спорту селищної ради Тетяні Круть з приводу непоправної смерті батька – Осипенка Петра Васильовича.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та  знаходилася поруч.

Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Нехай спочиває з миром… Вічна пам’ять….