Продовжуємо інформувати читачів про нові дарунки комунальному закладу Рокитнянської селищної ради «Публічна бібліотека».

Цього разу ми отримали сучасну українську літературу  завдяки благодійним проектам компанії  Zoolatech  за сприяння її представника Володимира Соботовича. 

      

Володимир  Павлович  народився  у 1985 році в смт Рокитне Київської області , навчався  Рокитнянській середній школі №3   та був постійним читачем нашої бібліотеки.

Начальник відділу культури , молоді  та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяна Круть та директор КЗ «Публічна бібліотека» Людмила Марковська познайомились з ним особисто.

2 травня 2022 року відбулася зустріч бібліотечних працівників  публічної бібліотеки та дитячої бібліотеки – філії селища  Рокитне з нашим земляком. Він відвідав відділ комплектування та обробки літератури, ознайомився з процесом обробки книг перед їх потраплянням на книжкові полиці бібліотек.

Від себе особисто подарував книги з програмування для дітей , (на фото).

Зі слів Володимира Соботовича : «Бібліотека  була одним з визначних місць для мене. Я проводив в ній багато  часу і , взагалі, саме там я вперше взяв книгу про створення ігор на мікрокалькуляторах, що стало моїм першим досвідом у програмуванні. Зараз я займаюся цим професійно, я впевнений, що ваш заклад допомагав, допомагає і допомагатиме багатьом дітям  і дорослим в особистому розвитку…»

Керівники закладів культури та бібліотечні працівники  щиро вдячні компанії  Zoolatech та Володимиру Павловичу Соботовичу  за те, що в такий тяжкий для країни час віднайшли кошти та придбали книги для наших читачів.