МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ РЕІНТЕГРАЦІЇ ЗАСТЕРІГАЄ! ВОРОГ ЗАЛИШАЄ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Дата: 29.04.2022 18:05

Фото без описуМіністерство з питань реінтеграції активізує інформаційну кампанію про мінну безпеку. Адже всі ми, цивільні громадяни, продовжуємо вчитися жити в умовах війни та небезпек, які вона з собою несе. І кожна озвучена подробиця щодо правильного поводження з вибухівкою може врятувати не одне життя.

Користуючись нагодою, ще раз нагадуємо: повертаючись до власних домівок, будьте особливо уважними та обережними. В місцях ведення активних бойових дій можуть залишатись  вибухонебезпечні предмети! У разі їх виявлення не торкайтесь їх та не рухайте – негайно повідомляйте за номерами телефонів: 101, 102 або 112!

Бережіть власне життя та життя своїх дітей!