ПОВТОРНИЙ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ»

Дата: 28.04.2022 11:00

Фото без описуРокитнянська селищна рада повідомляє, що 28 квітня 2022 року відбулось засідання конкурсної комісії з проведення повторного конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня».

До участі в конкурсі було допущено кандидатуру Жарко Валентини Петрівни.

28 квітня 2022 року Жарко Валентиною Петрівною до Рокитнянської селищної ради було надіслано обґрунтовану заяву щодо відхилення її кандидатури для участі в конкурсі.

Враховуючи вищевикладене, конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» не відбувся. Рокитнянській селищній раді комісією буде надано обґрунтовану пропозицію про призначення повторного конкурсу.