В управлінні соцстрахування Київщини перебуває на обліку 189 тис. страхувальників

Дата: 25.04.2022 14:54

Фото без описуСтаном на 01 квітня 2022 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 189 тис. страхувальників, з яких: юридичні особи – 77,88 тис. (41,2%), фізичні особи – підприємці 111,07 тис. (58,8%) та члени фермерського господарства – 0,05 тис. (0,03%).

Порівняно з аналогічним періодом минулого року загальна кількість страхувальників збільшилась на 4,8%, кількість юридичних осіб збільшилась на 2,7%, кількість фізичних осіб-підприємців – на 6,2%, фермерських господарств – на 3,8%.

Протягом кварталу проведено 92 планових перевірки страхувальників та 55 позапланових перевірок щодо правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року загальна кількість проведених планових перевірок зменшилась на 24,6%, а позапланових – на 87,6%.

За результатами цих перевірок до 75 страхувальників застосовані фінансові санкції за недотримання порядку використання страхувальником страхових коштів Фонду на суму 492,3 тис. грн, у тому числі:

- суми неприйнятих до зарахування витрат за соціальним страхуванням – 363,0 тис. грн;

- штрафи за недотримання законодавства про соціальне страхування – 164,1 тис. грн;

- пеня – 0,03 тис. грн.

З початку року на доходний рахунок управління надійшло 518,5 тис. грн, з них: суми неприйнятих до зарахування витрат за соціальним страхуванням – 331,1 тис. грн, штрафи за недотримання законодавства про соціальне страхування – 168,8 тис. грн, пеня – 0,03 тис. грн, адміністративні штрафи – 13,8 тис. грн, заборгованість минулих років по страхових внесках – 4,4 тис. грн, та 0,4 тис. грн інші надходження.

Значну суму недоїмки зі сплати страхових внесків до Фонду по управлінню виконавчої дирекції Фонду у Київській області станом на 01 квітня 2022 року мають наступні страхувальники: ЗАТ «Переяслав-Хмельницький хлібозавод», ВАТ «Згурівський бурякорадгосп», Миронівське будівельно-монтажне управління, ВАТ «Ремонтно-будівельне управління», ДП «Сільськогосподарське підприємство «Нива», ВАТ «Фастів - авто».

За І квартал 2022 рік витрати на всі види допомог склали 212,34 млн. гривень

За оперативними даними, витрати на всі види допомоги (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області за перший квартал 2022 року склали 212,34 млн. грн.

А саме:

- по тимчасовій непрацездатності – 171,26 млн. грн. (80,7% до всіх видів допомог);

- по вагітності та пологах – 40,74 млн. грн. (19,02% до всіх видів допомог);

- на поховання – 0,34 млн. грн. (0,16% до всіх видів допомог);

- по ізоляції від COVID-19 – 0,26 млн. грн. (0,12% до всіх видів допомог).