КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ ЩОДНЯ З 22:00 ДО 5:00

Дата: 25.04.2022 14:50

Фото без описуНа території Київської області комендантська година діятиме щодня з 22:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження запроваджуються з 25 по 30 квітня.

Нагадуємо, під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Крім випадків, коли людина задіяна в роботі об’єктів критичної інфраструктури та має при собі спецперепустку встановленого зразка і посвідчення особи.

«Під час воєнного стану важливо дотримуватися вимог та рішень, які запроваджуються на місцях. Такі заходи допомагають захистити населення від провокаційних дій ворога. Будьте пильними, не порушуйте вимог комендантської години і бережіть себе. Життя – це найвища цінність», – резюмував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.