ВЕЛИКДЕНЬ - ЦЕ ОДНЕ З НАЙБІЛЬШИХ ХРИСТИЯНСЬКИХ СВЯТ

Дата: 23.04.2022 13:14

Кожен у цей день повинен відчути радість від Світла Великодня і посмакувати паскою. Тож напередодні великого свята – Воскресіння Христового, Рокитнянська селищна рада зробила добру справу для тих, хто найбільше потребує сторонньої допомоги і підтримки, в першу чергу нашим захисникам, малозабезпеченим жителям громади, одиноким громадянам похилого віку, які перебувають під опікою Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради та людям, які тимчасово знайшли прихисток на Рокитнянщині. 1000 освячених пасок і 300 продуктових наборів підготували у Штабі гуманітарної допомоги. Дані пакунки є дуже важливими та актуальними, адже не всі мають змогу придбати смаколики на світле свято Великодня.

Рокитнянська селищна рада вітає всіх з прийдешнім світлим святом Великоднем!

Нехай благословить та береже Господь ваші сім'ї, наш край та рідну Україну!