ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 23.04.2022 21:01

Шановна Рокитнянська громадо!

Щиро вітаю вас з Великоднем, найсвітлішим і найрадіснішим святом християнського світу! Воскресіння Христове несе нам радість, весну і щастя. А ще - упевненість в тому, що є в світі сили добра, віри і справедливості, які ніколи і нікому не здолати.

Цього року ми святкуємо свято Великодня у тривожні часи. Ворог напав на нашу землю і хоче сплюндрувати її, образити, завдати їй ран та болю! Ми ніколи не поступимося нашою гідністю і нашою свободою, ми відстоїмо наше право на щасливе майбутнє. З Божою допомогою ми знищимо ворогів, здолаємо руїну, збудуємо сильну, заможну, могутню державу.

Нехай Великдень принесе мир і благословення українській землі. Сердечно зичу всім Великодньої радості, миру, щастя і добробуту. Хай ваші серця наповнюються вірою та світлом. Божих вам благословінь.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов