КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ З 22:00 20 КВІТНЯ ДО 5:00 21 КВІТНЯ

Дата: 20.04.2022 17:11

Фото без описуНа території Київської області комендантська година триватиме з 22:00 20 квітня до 5:00 21 квітня. У цей час діє заборона на пересування населеними пунктами транспортом або пішки, перебування на вулиці та в інших громадських місцях без спецперепусток та посвідчення особи. Тих, хто під час комендантської години буде знаходитися на вулиці, може зупинити патруль для з’ясування причин перебування та встановлення особистості.

«Як би нам не хотілося, але небезпека від Київщини не відступила. Регіон продовжує оговтуватися від російської окупації. Роботи з відновлення життя в області вистачає. Не ускладнюймо задачу нашим силам оборони – дотримуймося тимчасових обмежень, які запроваджуються обласною та місцевою владами. Такі заходи вимушені, але їхня мета – збереження миру та спокою на Київщині», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.