Нагадуємо, що у воєнний час продовжують діяти активні програми зайнятості для роботодавців

Дата: 20.04.2022 11:17
Кількість переглядів: 128

Фото без описуПрограма сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з числа зареєстрованих безробітних, яка включає:

1) компенсацію витрат роботодавця на оплату праці (але не вище середнього рівня заробітної плати, що склався у відповідному регіоні за минулий місяць) тривалістю до 6 ти місяців.

Збільшена тривалість компенсації витрат роботодавця до 12 місяців у разі працевлаштування ВПО з числа соціально вразливих груп громадян.

2) компенсацію витрат роботодавця строком не менше ніж на 12 місяців на перепідготовку та підвищення кваліфікації таких осіб. Сума компенсації – до 10-ти кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (на сьогодні - 24 810 грн.).

Програма компенсацій ЄСВ за створення нових робочих місць суб'єктами малого підприємництва

Суб'єктам малого підприємництва (з кількістю працівників до 50 осіб та річним доходом від діяльності у сумі до 10 млн.євро), які працевлаштовують зареєстрованих безробітних строком не менше ніж на 2 роки за направленням служб зайнятості на нові робочі місця щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі ЄСВ на місяць протягом одного року з дня працевлаштування безробітного за переліком пріоритетних видів економічної діяльності, визначених Урядом.

Програма компенсацій за працевлаштування громадян, які є недостатньо конкурентоспроможними на ринку праці

Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце громадян за направленням служби зайнятості зі статусом безробітного з таких категорій:

- один з батьків або особа, яка їх замінює і: має на утриманні дитину (дітей) віком до шести років; виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю; утримує без одного з подружжя особу з інвалідністю з дитинства (незалежно від віку) та/або особу з інвалідністю I групи (незалежно від причини інвалідності);

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;

- особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування;

- молодь, яка закінчила або припинила навчання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби, військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу;

- особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років;

- особи з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку;

- особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;

- учасники бойових дій;

- непрацюючі працездатні особи, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Компенсуються фактичні витрати у розмірі ЄСВ за місяць протягом одного року з дня працевлаштування особи строком не менше ніж на два роки.

Роботодавець звертається до центру зайнятості за місцем реєстрації як платника ЄСВ (Уточнити місце реєстрації можна за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/registers/registration

(«Електронний кабінет», розділ «Реєстри», пункт «Дані про взяття на облік платників податків»)

На територіях, де працюють територіальні відділення ДСЗ, роботодавцеві краще звернутись безпосередньо до відділення або подати документи через скриньку, розміщену на вході відповідного центру зайнятості (оригінал).

У разі недоступності відповідного відділення ДСЗ для відвідування рекомендуємо звернутись до відділення ДСЗ за місцем реєстрації як платника ЄСВ в один із способів:

• Поштовим відправленням (оригінал).

• У сканованому вигляді на e-mail відповідного центру зайнятості. Електронні пошти адреси центрів зайнятості розміщені за посиланням:

https://www.dcz.gov.ua/.../elektronni-poshtovi-skrynky...


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь