У Київській області комендантська година діятиме з 22:00 18 квітня до 5:00 19 квітня. Крім населених пунктів Гостомельської селищної ради, де комендантську годину посилено. Тут вона триватиме до 6:00 години 20 квітня. 

Нагадуємо, під час комендантської години заборонено пересуватися населеними пунктами, бути на вулиці, відвідувати інші громадські місця. Виключення – наявність у людини спеціальної перепустки встановленого зразка та посвідчення особи. Комендантський патруль може зупинити для з’ясування особистості та причин перебування в заборонений час. 

«На Київщині продовжуються заходи з нормалізації ситуації в населених пунктах, що були звільнені від окупації або знаходилися в епіцентрі бойових дій. У містах та селах тривають роботи з розмінування та відновлення комунікацій. Тому звертаю увагу місцевих мешканців – будьте уважними, не ігноруйте рекомендацій влади. Дотримання вимог комендантської години – обов’язкове для всіх. Такі заходи здатні рятувати життя», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.