РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ТЕРОБОРОНИ РОКИТНЯНЩИНИ!

Дата: 03.06.2022 16:58

ШАНОВНА РОКИТНЯНСЬКА ГРОМАДА!

Звертаємося до вас по допомогу у цей скрутний та доленосний для нашої країни час.

Якщо ви піклуєтесь про наші долі, ви маєте зрозуміти, що вони залежать від того, як нас захищають українські військові та територіальна оборона. Щоб вони змогли захистити нас, ми маємо забезпечити їх усім необхідним.

Просимо небайдужих громадян долучатися до збору коштів на підтримку Збройних Сил України та тероборони Рокитнянщини.

Кошти можна переказати на рахунок: 4149 4998 0707 3752 Ільченко Віталій Васильович (секретар громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій "Росичі").

Разом ми сила!
Слава Україні! Слава Героям!