КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ З 22:00 16 КВІТНЯ ДО 5:00 17 КВІТНЯ

Дата: 16.04.2022 16:41

Фото без описуУ Київській області комендантська година діятиме з 22:00 16 квітня до 5:00 17 квітня. Виключення – населені пункти на території Гостомельської та Іванківської селищних рад, де комендантську годину посилено. На території Гостомельської селищної ради вона триває до 6:00 20 квітня. У населених пунктах Іванківської селищної ради – щодня з 20:00 до 6:00 з 13 по 18 квітня.

Нагадуємо, у цей час діє заборона на переміщення населеними пунктами, перебування на вулиці та в інших громадських місцях – скверах, парках, площах тощо. Крім випадків, коли людина задіяна до критичної інфраструктури та має відповідну спецперепустку й посвідчення особи.

«Головна цінність – це людське життя. Тимчасові обмеження, що запроваджуються на певних територіях, націлені, в першу чергу, на збереження мирного населення. Будьте відповідальними, дотримуйтеся рекомендацій влади та бережіть себе!», – зауважив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.