КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ З 22:00 15 КВІТНЯ ДО 5:00 16 КВІТНЯ

Дата: 15.04.2022 13:20

Фото без описуУ Київській області комендантська година запроваджується з 22:00 15 квітня до 5:00 16 квітня. Крім населених пунктів Гостомельської та Іванківської селищних рад, у місті Ірпінь, де комендантську годину посилено. На території Гостомельської селищної ради вона діє до 6:00 20 квітня. На території Іванківської селищної ради – щодня з 20:00 до 6:00 з 13 по 18 квітня.

Під час комендантської години забороняється переміщатися населеним пунктом транспортом або пішки, перебувати на вулиці та в інших громадських місцях. Виключення – за наявності в людини спеціальної перепустки та посвідчення особи.

«У регіоні тривають роботи з розмінування та ліквідації інших наслідків російської агресії. Тому в деяких населених пунктах ми змушені посилювати тимчасові обмеження. Важливо, щоб мешканці серйозно ставилися до вимог воєнного часу та не порушували карантинних заходів. Безпека мирного населення – понад усе!», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.