ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ № 1, № 2 ТА № 4!

Дата: 14.04.2022 17:40

З метою забезпечення безпеки жителів старостинських округів № 1, № 2 та № 4, що будуть брати участь у громадському обговоренні кандидатури старости та на виконання вимог законодавства в умовах воєнного стану було змінено порядок проведення громадських обговорень щодо кандидатури старости у вказаних округах. Замість запланованих раніше зустрічей у приміщеннях будинків культури та шкіл у селах, громадське обговорення кандидатур старост буде проведено шляхом відвідування місць проживання жителів старостинського округу, що є повнолітніми та мають право голосу на виборах, а саме:

15-16 квітня 2022 року в селах Шарки, Калинівка, Першотравневе, Луб’янка, Любка, що входять до складу старостинського округу №1;

16-17 квітня 2022 року в селах Ольшаниця, Бушеве, що входять до складу старостинського округу № 2;

17-18 квітня 2022 року в селах Житні Гори, Савинці, Нова Маківка, Маківка, що входять до складу старостинського округу № 4.

Розпорядження селищного голови, що відображають вказані зміни розміщені у розділі «Офіційні документи».