РЯТУВАЛЬНИКИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД В С. САВИНЦІ

Дата: 14.04.2022 13:47

14 квітня рятувальники Білоцерківського районного управління провели профілактичний рейд в с. Савинці Рокитнянської селищної територіальної громади Білоцерківського району щодо заборони спалювання сухої рослинності в період воєнного стану.

Працівники ДСНС розповіли громадянам про шкоду та небезпеку, яку несе в собі спалювання сухої рослинності як для власного здоров'я, так і навколишнього середовища.

Пояснили громадянам, що в Україні йде війна. Усі підрозділи ДСНС переведені на посилений варіант несення служби тому громадяни повинні бути свідомими та не провокувати пожеж в природних екосистемах для того щоб зберегти людський та матеріальний ресурс для ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій які виникли внаслідок військових дій.

Рятувальники нагадали про відповідальність яка настає за такі злочинні дії.

Наголосили про порядок дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Наостанок роздали всім громадянам інформаційні листівки на відповідну тематику.