ДОПОМОГЛИ ЖИТЕЛЯМ ПОСТРАЖДАЛОГО СЕЛА МАЙДАНІВКА

Дата: 14.04.2022 09:56

Із самого початку повномасштабного вторгнення російських військ на Україну гуманітарна допомога є одним із основних напрямків роботи Рокитнянщини. Гуманітарний штаб Рокитнянської селищної ради вивчає ситуацію на Київщині, визначає громаду, яка найбільш потребує допомоги та здійснює гуманітарну місію – збирає та доставляє гуманітарну допомогу найбільш постраждалим громадам Київщини.

13 квітня 2022 року небайдужі жителі Рокитнянщини зібрали для жителів села Майданівка Бородянської селищної обєднаної територіальної громади Бучанського району Київської області гуманітарну допомогу. Майданівцям відправили продукти першої необхідності крупи, цукор, макарони, олію, овочі, фрукти, консервацію, дитяче харчування, дитячі підгузки, засоби гігієни та інше.

Іде війна… і там, де в людей зруйновані будинки, де немає ні світла, ні газу, ні води, ні продуктів - потрібна допомога.

Не залишайтеся осторонь, коли довкола страждають люди. Долучайтеся до благородної справи допомоги постраждалим від війни!

Підготувала Алла Нечепоренко