КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ З 21:00 13 КВІТНЯ ДО 6:00 14 КВІТНЯ

Дата: 13.04.2022 15:29

Фото без описуУ Київській області комендантська година запроваджується з 21:00 13 квітня до 6:00 14 квітня. Виключення – місто Ірпінь, де посилена комендантська година триватиме до 9:00 15 квітня.

Нагадаємо, під час комендантської години не можна заїзжати до населеного пункту, перебувати на вулиці та в інших громадських місцях – парках, скверах, площах тощо. Крім випадків, коли людина має спецперепустку встановленого зразка та посвідчення особи.

«49 днів сили оборони героїчно боронять нашу землю та захищають український народ від загарбників. Для того, аби полегшити виконання покладених на них функцій, під час воєнного стану вводяться тимчасові обмеження. Наполегливо прошу мешканців Київщини дотримуватися  цих заходів і не наражати себе на небезпеку. Перемога буде за нами!», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.