СВІТЛОМАСКУВАННЯ ВЛАСНИХ ДОМІВОК – ВАША БЕЗПЕКА!

Дата: 12.04.2022 14:01

Фото без описуШановні жителі та гості Рокитнянської громади!

На виконання протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 08.04.2022 № 68 та наказу начальника Білоцерківської районної військової адміністрації від 09.04.2022 № 36-ва посилюється контроль за дотриманням режиму світломаскування мешканцями, підприємствами, установами, організаціями, які знаходяться в адміністративних межах громади.

Вкотре звертаємося до Вас з проханням дотримуватися режиму світломаскування власних домівок: зашторюйте вікна, вимикайте світло в будинках та довкола них. У Вашому населеному пункті має бути темно!

Також заходів із світломаскування мають дотримуватися підприємці, установи та організації. На ніч потрібно вимикати вітрини та вивіски. Їхнє світло створює велику небезпеку для населеного пункту.

Бережіть свої життя! Не показуйте ворогу, де Ви!