ГУМАНІТАРНІ ПОТРЕБИ ЗРОСТАЮТЬ!

Дата: 11.04.2022 22:31

Війна в Україні створює зростаючу загрозу життю та добробуту українців. Гуманітарні потреби множаться та зростають щоденно. Тисячі людей втратили рідних, дітей, житло, роботу. Через війну щодня пошкоджується інфраструктура країни. Наша громада щодня працює над збільшенням гуманітарної допомоги відповідно до потреб найбільш постраждалих від війни громад Київщини.

Впродовж минулого тижня з 04 по 10 квітня 2022 року гуманітарний штаб Рокитнянської селищної ради отримав кілька партій гуманітарної допомоги – дитяче харчування (суміші, каші, пюре), дитячі підгузки, макаронні вироби (локшина швидкого приготування, макарони), олія, крупи, печиво, солодощі, молоко тривалого зберігання, засоби особистої гігієни та інше.

Цього тижня гуманітарну допомогу отримали 488 сімей переселенців, 69 сімей із дітьми отримали дитяче харчування та дитячі підгузки, 8 осіб отримали підгузки для дорослих і ще гуманітарну допомогу отримали 22 місцеві малозабезпечені сімї. Також допомогу щодня отримує місцева територіальна оборона та Збройні Сили України.

Триває збір гуманітарної допомоги громадам для найбільш постраждалих територій Київщини -  Ірпінь, Буча, Бородянка, Іванків, Макарів, Гостомель.

Пункт збору та отримання допомоги – Центральний будинок культури селища Рокитне,

вул. Першотравнева, 10 (щодня з 8:00 до 18:00 години; неділя – вихідний).

Ваша підтримка та допомога може стати для когось вирішальною!

Інформацію підготувала

Алла Нечепоренко