На території Київської області запроваджується комендантська година з 21:00 10 квітня до 6:00 11 квітня. За вийнятком Гостомельської селищної ради та міста Ірпінь, де діє посилена комендантська година. 

На території Гостомельської селищної ради тимчасові обмеження діятимуть до 6:00 години 14 квітня, у місті Ірпінь – до 9:00 11 квітня.

Нагадуємо, комендантська година передбачає заборону перебувати на вулиці, відвідувати інші громадські місця, пересуватися населеними пунктами транспортом або пішки. Виключення – за наявності спеціальної перепустки встановленого зразка.

«Уже понад тиждень триває ліквідація наслідків перебування російських загарбників у населених пунктах Київщини. У деяких районах продовжуються роботи з розмінування, фіксації звірств орків та розбирання завалів. Прошу мешканців дотримуватися тимчасових обмежень, які обласна та місцева влада вводить на окремих територіях. Наша мета – якнайшвидше повернути життя в усі куточки Київщини, зробити населені пункти придатними для масового повернення мешканців», – зауважив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.