У Київській області комендантська година запроваджується з 21:00 9 квітня до 6:00 10 квітня. Крім населених пунктів Гостомельської селищної ради та міста Ірпінь. На території цих міст та сіл діє посилена комендантська година. Тимчасові обмеження в населених пунктах Гостомельської селищної ради триватимуть до 6:00 години 14 квітня. У місті Ірпінь – до 9:00 години 11 квітня.

Нагадуємо, під час комендантської години заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях – парках, скверах, площах тощо.

«Посилена комендантська година під час воєнного стану – це вимушений крок. Мета якого, перш за все, сприяти безперешкодній роботі правоохоронних органів та рятувальників під час робіт з розмінування територій. Прошу мешканців, що залишилися в цих населених пунктах, дотримуватися вимог та залишатися вдома. У разі виявлення підозрілого предмету або вибухівки, відразу повідомляйте за номером 101. Не немагайтеся вирішувати питання самостійно – це доволі небезпечно», – зауважив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.