У Київській області комендантська година запроваджується з 21:00 7 квітня до 6:00 8 квітня. Виключення – населені пункти Гостомельської селищної ради. Там діє посилена комендантська година. Тимчасові обмеження на цій території триватимуть до 6:00 години 14 квітня.

Нагадуємо, під час комендантської години не можна перебувати на вулицях та в інших громадських місцях – парках, скверах, площах тощо.

«На Київщині триває робота з розмінування територій, звільнених від окупантів нашими силами оборони. Військові, рятувальники, поліцейські працюють швидко, аби зробити ці міста та села безпечними для його мешканців. Тільки за минулу добу в області виявили та знешкодили понад 1000 вибухонебезпечних предметів. Відразу після розмінування розпочинається робота з відновлення критичної інфраструктури. Тому мешканці населених пунктів Гостомельської селищної ради мають лишатися вдома або в укриттях та не ускладнювати задачу фахівцям», – зауважив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.