ДІЯЛЬНІСТЬ ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ

Дата: 01.04.2022 16:24

Ось вже минуло більше місяця як штаб гуманітарної допомоги Рокитнянської селищної ради надає допомогу громадянам із регіонів, де зараз ідуть активні бойові дії.

З 26 лютого 2022 року по сьогодні гуманітарний штаб Рокитнянської селищної ради отримував партії гуманітарної допомоги від місцевих підприємців-меценатів, місцевих небайдужих жителів та з-за кордону.

За цей невеликий та водночас дуже важкий період гуманітарну допомогу у штабі отримали 3 744 осіб. Всього було 59 поставок гуманітарної продукції.

Впродовж місяця було завезено та видано за потребою:

• продукти харчування (крупи,  макаронні вироби, цукор, борошно, олія, м’ясні, рибні та овочеві консерви, м’ясо, риба, масло, маргарин, вода газована та мінеральна, вироби швидкого приготування (локшина, пюре, супи), мед, курячі яйця, сухофрукти, печиво, цукерки, шоколад, чай, кава, цигарки, сало, хліб, пиріжки, млинці, дріжджі та різноманітна консервація);

• промислова продукція (одяг дитячий, жіночий та чоловічий, спальні мішки, ліхтарики, термоси, чайники, каремати, шкарпетки, рукавички, шапки, балаклави, устілки, нижня білизна, постільна білизна, ковдри, подушки, рушники, пральні засоби, засоби жіночої, чоловічої та дитячої гігієни, мило тверде і рідке, шампуні, зубна паста і щітки, гелі для душу, вологі і сухі серветки, туалетний папір, батарейки);

• дитяча продукція (дитячі підгузки, засоби дитячої гігієни, дитяче пюре та сухі суміші, пустушки, пляшечки для годування, дитячий одяг та взуття, дитячі іграшки, печиво, соки).

Гуманітарний штаб активно працює, жителі громади долучаються до збору продовольчих та промислових товарів. Штаб веде облік усієї гуманітарної допомоги та розподіляє її відповідно до потреб тимчасово переміщених осіб, які прибувають на Рокитнянщину.

Потреби штабу постійно змінюються, але про них регулярно повідомляється у соціальних мережах (фейсбук, вайбер, телеграм, вотсап).

Зараз у Центральному будинку культури працює черговий персонал із надання медичної допомоги. Щоденно лікарі Рокитнянського центру первинної медико-санітарної допомоги за потреби надають медичну допомогу й консультації переселенцям-біженцям, територіальним оборонцям, військовим та всім, хто її потребує.

Звернутися до гуманітарного штабу Рокитнянської селищної ради

для отримання допомоги можна щодня з 8:00 до 17:00 години за адресою:

смт Рокитне, вул. Першотравнева, 10.

Інформацію підготувала Алла Нечепоренко