Комендантська година у Київської області діятиме з 21:00 до 6:00. Тимчасові обмеження запроваджуються з 30 по 31 березня у всіх районах регіону.

У цей час заборонено пересуватися населеними пунктами транспортом або пішки, а також перебувати в інших громадських місцях. Крім випадків, коли людина задіяна до забезпечення життєдіяльності населеного пункту. Про що має підтвердження – спеціальну перепустку та посвідчення особи.

Нагадуємо, осіб, що перебувають під час комендантської години на вулиці, може зупинити патруль для перевірки документів та встановлення обставин.

«Запровадження будь-яких обмежень під час воєнного стану – це вимушені міри. Мета їх – захистити мешканців регіону. Закликаю кожного відповідально поставитися до вказівок військової адміністрації. Це полегшить нашим бійцям задачу обороняти регіон від загарбників та рятувати життя цивільного населення. Бережіть себе та близьких, залишайтеся вдома або в укриттях», – зазначив начальник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.