ОПЕРАТИВНА СИТУАЦІЯ НА ТЕРИТОРІЇ РОКИТНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАНОМ НА 02 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ

Дата: 02.03.2022 11:08

Фото без описуСитуація в Рокитнянській громаді залишається контрольованою.

Дякуючи нашим військовим та хлопцям на блокпостах, ніч для усіх нас пройшла відносно спокійно. Загони тероборони здійснюють цілодобову охорону всіх населених пунктів громади.

Військових формувань окупанта чи диверсійно-розвідувальних угрупувань - не виявлено.

Вранці громада прокинулась від сирени «Повітряна тривога», було чути гул літаків. Зараз ситуація спокійна, але просимо всіх у випадку звуку сирени негайно йти до найближчого укриття.

Будьте уважними, попередьте дітей, щоб не піднімали невідомі предмети, іграшки – там може бути вибухівка.

У випадку виявлення підозрілих осіб чи предметів негайно повідомляйте у поліцію, представникам влади чи теробороні.

Ми незламні і непоборні!

Слава Україні! Слава Захисникам України!