20 лютого 2022 року в спортивних залах Рокитнянського ЗЗСО №1 і  Рокитнянського професійного ліцею відбулися ігри 5-го (передостаннього) туру чемпіонату з волейболу серед аматорських збірних команд  селища та сіл Рокитнянщини сезону 2022 року. Чемпіонат  проходить за підтримки  депутата  Рокитнянської  селищної  ради  Ярослава ЛИТВИНА. 

Цього дня в іграх між собою зустрілися команди: смт Рокитне; с. Ромашки; с. Синяви і смт Рокитне - ІІ.

В першій грі  команда смт Рокитне не очікувано легко  перемогла  команду  с. Ромашки з рахунком 3:0, в другій – команда с. Синяви  з таким же рахунком здолала команду Рокитне - ІІ й таким чином взяла реванш за поразку на попередніх етапах. Остання зустріч, яка відбулася в спортзалі Рокитнянського ЗЗСО №1 засвідчила перемогу ромашківських волейболістів над спортсменами  команди  Рокитне – ІІ  з рахунком 3:1.

Таким чином у турнірній таблиці чемпіонату лідирує команда смт Рокитне, яка має в своєму активі 6 залікових балів.  Команди с. Синява і с. Ромашки набравши по 3 залікових бали, знаходяться відповідно на 2 і 3 місцях. 

Фінальні ігри відбудуться 27 лютого в спортивному залі Синявського  опорного закладу освіти,  там же буде проведена церемонія нагородження переможців та призерів змагань.