ФУТЗАЛЬНИЙ СЕЗОН ТРИВАЄ!

Дата: 21.02.2022 15:53
Кількість переглядів: 673

Фото без опису

19 лютого 2022 року в місті Кагарлик відбувся VІ тур відкритого чемпіонату Кагарлицької міської територіальної громади з футзалу сезону 2022 року,  в якому бере участь  збірна команда  „Рокитнянщина”  Рокитнянської селищної територіальної громади.

У цьому турі  наша команда зустрічалася  з командою „Тайм„  м. Обухів  та здобула свою чергову перемогу з рахунком 4:3. Гра була надзвичайно  захоплююча, вже на першій хвилині  капітан нашої команди  Сергій Шаравара  своїм голом відкрив  рахунок, а на останній хвилині гри забив вирішальний м’яч, Євген Дунда  та  Вадим Шевченко також результативно атакували  ворота  обухівської команди.

За результатами цієї та попередньо проведених ігор  наша команда   здобула  право представляти Рокитнянську селищну територіальну громаду  вищій лізі  міжрайонних змагань.

Наступна гра  чемпіонату за участі команди „Рокитнянщина”  відбудеться 26 лютого  в спортивному комплексі м. Кагарлик.