ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ІНФОРМУЄ

Дата: 21.02.2022 15:49

До Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області надійшло повідомлення про одиноку особу з інвалідністю, яка потребує сторонньої допомоги. В рамках співпраці зі старостинськими округами нашої громади був здійснений спільний виїзд до місця проживання даної одинокої особи для здійснення оцінки потреб сім’ї/особи відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України    від 13 липня 2018 року № 1005.

За час роботи з даною особою він був доправлений у Рокитнянський Центр медико-санітарної допомоги для обстеження. Лікар-хірург надав свої необхідні послуги та консультування щодо травмованої ноги.  Разом з тим було розпочато збір необхідних документів для поміщення його у спеціалізований заклад для лікування та подальшого перебування. У процесі підготовки документів дана особа також була доправлена до Державної податкової служби України у смт. Рокитне для отримання необхідних відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Робота з даною особою триває.