21 лютого 2022 року секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко представив колективу нового директора Насташівського закладу загальної середньої освіти Лук’янець Ірину Михайлівну.

«На директора школи покладається велика роль - збереження структури навчального закладу, його вдосконалення та розвиток, відповідно до концепції Нової української школи, впровадження нових методик викладання і технологій у навчальний процес, підвищення якості освіти. Хочу побажати, щоб під новим керівництвом школа всебічно розвивалась. Впевнений, що новий директор, сповнена сил та енергії, спільно з прекрасним і дружнім колективом зможе зробити школу ще кращою, бо тільки спільною працею ви зможете показати гарні результати. А керівництво територіальної громади буде їй в цьому, безумовно, допомагати» - зауважив Юрій Леонідович.

Начальник відділу освіти селищної ради Людмила Соболівська також привітала Ірину Михайлівну, побажала успіхів, натхнення та наполегливості у роботі. Зі свого боку також пообіцяла всебічну допомогу та підтримку.

Ірина Михайлівна сердечно подякувала за привітання та висловила вдячність колективу школи за підтримку та віру в неї, і запевнила, що у дружній співпраці з усім колективом будуть збережені кращі традиції навчального закладу та впроваджуватися нові і вони впораються зі всіма поставленими завданнями.