Щотижнева нарада із директорами комунальних підприємств

Дата: 14.02.2022 09:32

14 лютого 2022 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Керівники охарактеризували стан справ їх підприємств. Зосередили свою увагу щодо врегулювання тарифів, сплату населенням за енергоносії, технічний стан техніки та проблемні питання, які виникають під час роботи. Також обговорено важливі питання по зовнішньому освітленню та прибиранню території громади, утриманню вулично-дорожньої мережі.

Наприкінці наради селищний голова кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.

У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступник селищного голови Микола Соколовський, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, спеціаліст І категорії відділу архітектури та містобудування селищної ради Олена Загородня.