Засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології
Дата: 14.02.2022 13:16
Кількість переглядів: 580
14 лютого 2022 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.
На початку засідання методом жеребкування 2 учасникам АТО виділили земельні ділянки під забудову площею по 0,10 га в смт Рокитне. Під час засідання розглянуто вирішення питань регулювання земельних відносин.
У засіданні взяли участь начальник відділу земельних відносин і екології селищної ради Людмила Голубець, спеціаліст І категорії - землевпорядник відділу земельних відносин і екології селищної ради Світлана Ткаченко.