14 лютого 2022 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.

На початку засідання методом жеребкування 2 учасникам АТО виділили земельні ділянки під забудову площею по 0,10 га в смт Рокитне. Під час засідання розглянуто вирішення питань регулювання земельних відносин.

У засіданні взяли участь начальник відділу земельних відносин і екології селищної ради Людмила Голубець, спеціаліст І категорії - землевпорядник  відділу земельних відносин і екології селищної ради Світлана Ткаченко.