11 лютого 2022 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.

Під час засідання методом жеребкування 8 учасникам АТО виділили земельні ділянки під забудову площею по 0,10 га в смт Рокитне.

На порядку денному постійна депутатська комісія опрацювала низку проектів рішень, що відносяться до її компетенції, а це: розгляд проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, для індивідуального садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів; розгляд технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка); розгляд технічних документів з нормативної грошової оцінки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства та інші.

Після обговорення проектів рішень члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергового засідання сесії Рокитнянської селищної ради.

У засіданні взяли участь начальник відділу земельних відносин і екології селищної ради Людмила Голубець, спеціаліст І категорії - землевпорядник  відділу земельних відносин і екології селищної ради Світлана Ткаченко.