Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради здійснено планові виїзди  по селищу Рокитне та у села Бирюки, Насташка, Синява, Телешівка, Маківка, Нова Маківка.  Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї, а також опікунські родини, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї.

Надійшло повідомлення від Представника Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї про знайденого хлопчика працівниками поліції на Гостомельській трасі без догляду. Було з’ясовано, що багатодітна матір, яка залишила трьох малолітніх дітей без догляду, внаслідок чого малолітній хлопчик був виявлений поліцією проживає на території нашої громади. Психолог Центру спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї виїхали до місця реєстрації даної родини. На даний час мати з дітьми перебуває за місцем реєстрації. З матір’ю проведено бесіду щодо  належного виконання батьківських обов’язків, зроблено оцінку потреб сім’ї/особи відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 13 липня 2018 року № 1005. Подано листа до національної поліції України ГУНП в Київський області Білоцерківського районного управління Рокитнянського відділення поліції № 1 про притягнення до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

В родинах опікунів проведено бесіди щодо попередження насильства в сім’ї. В прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу було проведено роботу щодо визначення потреб дітей  та сім’ї з метою захисту прав дітей. До роботи були залучені органи місцевого самоврядування.

У сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах було перевірено результати даних попередньо рекомендацій. Також було відвідано сім’ї, які перебували під соціальним супроводом, де батьки пройшли медикаментозне лікування від алкогольної залежності та отримували психологічні послуги за місцем проживання. Сім’ї виконали надані фахові рекомендації та створили належні умови для повернення дітей у біологічні сім’ї. Такі родини будуть зняті із соціального супроводу як такі, що подолали складні життєві обставини відповідно до Порядку організації соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587.