Відбулося спільне засідання комісій

Дата: 10.02.2022 15:58

Фото без опису

10 лютого 2022 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулося спільне засідання комісій з питань надання матеріальної допомоги жителям Рокитнянської територіальної громади та з питань надання матеріальної грошової допомоги військовослужбовцям, які перебувають (перебували) в зоні проведення ООС (АТО) та членам їх сімей. Всього розглянуто 88 заяв. Під час розгляду даних звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я. Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади. У засіданні взяли участь члени комісії.