На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, ТОВ «СВЯТОСВІТ БЦ» доводить до відому споживачів інформацію про намір скоригувати тарифи на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів.

Керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги» та вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про затвердження порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» (із змінами), ТОВ «СВЯТОСВІТ БЦ» здійснило перегляд тарифів на теплову енергію у зв’язку із приведенням у відповідність вартості паливної складової та інших витрат підприємства (суттєвий зріст цін на деревину, паливно-мастильні матеріали, послуги з електричної енергії, зміна прожиткового мінімуму) на виробництво теплової енергії.

Пропонований тариф становить 2850,00 грн. без ПДВ.

Інформація щодо структури нових тарифів міститься у ⇒ додатках

Зауваження та пропозиції щодо проєкту тарифу приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення споживачів про намір здійснити встановити новий тариф шляхом письмових звернень до Рокитнянської селищної ради за адресою: Київська область, смт Рокитне, вул. Першотравнева, 5.