Нарада щодо посилення контролю за рухом великовагових транспортних засобів

Дата: 07.02.2022 13:13

07 лютого 2022 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданов відбулась нарада щодо посилення контролю за рухом великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах громади. В ході наради Юрій Андрійович зауважив про необхідність контролю за великоваговими вантажними автомобілями, які руйнують дороги, проїжджаючи в недозволених для перевезення великоваговим транспортом місцях та дав відповідні вказівки з метою збереження автомобільних доріг громади загального користування.

Учасники наради зійшлись на думці, що потрібно спільно працювати на випередження та активізувати роботу із виявлення порушень та нагляду за станом доріг, також роз’яснювати водіям важливість неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, начальник відділення поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області Віталій Мітлицький та начальник СРПП відділення поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області Володимир Кравченко.