07 лютого 2022 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Передусім проаналізовано ситуацію зі станом поширення коронавірусної інфекції на території Рокитнянської селищної територіальної громади.

В ході наради присутні традиційно заслухали керівників комунальних служб про проведену роботу за тиждень, обговорили проблемні питання з надання послуг населенню, розглянули шляхи їх вирішення та пропозиції щодо покращення роботи. Зокрема, акцентували увагу на освітленні вулиць громади, видаленні порослі вздовж доріг. Також обговорено питання щодо посилення контролю за рухом великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах громади. 

Всі проблемні питання взяті на особистий контроль селищного голови. За підсумками обговорення було намічено конкретні шляхи щодо подальшої ефективної роботи об’єктів комунальної власності.

У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна.