Відкритий чемпіонат міста Біла Церква з лижних гонок

Дата: 01.02.2022 12:53

Спортсмени-лижники наполегливі та терплячі. Радуючись снігу, вишукуючи можливість на сніговій поверхні ефективно провести тренування, бо попереду змагання на яких потрібно показати якнайкращий результат.

І ось перший відповідальний старт. 29 січня 2022 року відбувся відкритий чемпіонат міста Біла Церква з лижних гонок серед юнаків та дівчат за сприянням Київської обласної федерації лижного спорту. У офіційних спортивних змаганнях взяли участь команди Київської обласної ДЮСШ м. Біла Церква, команди «Спорт для всіх» м.Тетієва, команди «Інванспорт» м. Біла Церква, спортсмени Рокитнянської територіальної громади сформовані з вихованців Рокитнянської ДЮСШ та Київського обласного ліцею фізичної культури та спорту.

Результати виступу наших спортсменів: у групі 2014 р.н. та молодші перші місця Жовтоног Мілєн, Осадча Діана; у групі 2012-2013 р.н. Єлізавета Варава - перше місце, Євгенія Кубарська – третє місце,; у групі 2010-2011 р.н. Вікторія Манька – друге місце, Ольга Трохимець – третє місце; у групі 2008-2009 р.н. Катерина Руда – перше місце, Анастасія Скворцова – третє місце, Одрин Іван – третє місце; у групі 2006-2007 р.н. Софія Кравчук – перше місце.

Всього декілька секунд до призових місць не хватило Діані Міщенко (4 місце), Тимофію Цимбалу (4 місце), Даніілу Григоренко (5 місце), Надії Приліпко (4 місце), Максиму Ковтуну (4 місце), Назару Герасименко (4 місце).

Ці змагання були підготовчим етапом до наступних офіційних змагань, а саме: чемпіонату Київської області з лижних гонок, що відбудеться 26 лютого 2022 року в Броварах і дали нашим спортсменам можливість отримати змагальний досвід, випробувати свої сили, виконати спортивні розряди, а тренерам відділення лижних гонок визначитись зі збірною командою, яка буде представляти Рокитнянську територіальну громаду на чемпіонаті Київської області.