29 січня 2022 року в м. Київ на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся Національний турнір з джиу-джитсу «Ukraine National Challenge 2022 Gi & No Gi».

В цьому турнірі взяли участь понад вісімсот спортсменів з усього світу. Спортсмени Рокитнянської територіальної громади під керівництвом тренера-викладача Сидорчука Івана вдало виступили на зазначеному турнірі.

Результати виступу збірної команди Рокитнянської територіальної громади:

• Приліпко Анастасія – 2 місце, поступилася лише чемпіонці світу з ММА, яка була важчою від Насті на 10 кг, але при цьому наша спортсменка продемонструвала чудову техніку боротьби і трішки не вистачило, щоб утримати чемпіонку світу на задушливому прийомі «трикутник» та здобути золоту медаль змагань;
  • Лахненко Олександр – 2 місце, перемігши суперника на 5 кг тяжчого за нього больовим прийомом «амбар», але нажаль сутичку за золото програв більш титулованому супернику;
  • Вітенко Назар – 3 місце, це перші змагання спортсмена такого рівня;
  • Сокирка Іван, Герасимнко Максим не здобули призових місць, але продемонстрували чудову техніку поступившись суперникам лише по балах;
  • Бусол Андрій в свої 6 років перший раз виступивши на змаганнях такого рівня показав бійцівський характер поступившись спортсмену з Америки, призового місця не зайняв, але набув неоціненного досвіду, що дасть йому можливість на наступних змаганнях перемогти своїх суперників.

Бажаємо нашим спортсменам вдалих стартів на наступних змаганнях.