31 січня 2022 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді під головуванням в.о. Рокитнянського селищного голови Юрія Шимченка. В ході засідання комісії розглядалися питання:

- про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 на території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області;

- про організацію освітнього процесу учнів 5-11 класів Рокитнянського ліцею - МАН, Рокитнянського ЗЗСО № 1, Рокитнянського ЗЗСО № 2, Рокитнянського ЗЗСО № 3, Рокитнянської гімназії № 4, Синявського ОЗО з 01 лютого по 07 лютого 2022 року включно з використанням технологій дистанційного навчання;

-  про виділення матеріальних цінностей із матеріального резерву для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

По завершенню засідання комісії по кожному з розглянутих питань були прийняті відповідні рішення та надані вказівки й доручення.