28 січня 2022 року на Рокитнянщину завітав цирковий колектив із міста Рівне.

Циркова вистава із феєричним шоу була представлена у комунальному закладі Рокитнянської селищної ради «Центральний будинок культури».

На циркове шоу прийшло чимало дітей, серед яких були і вихованці дитячого будинку «Чебурашка», і діти із малозабезпечених сімей, і діти учасників АТО/ООС та діти, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах. 

  

Циркові номери, які виконували артисти-циркачі, так захопили дітей, що вони не могли стримувати своїх емоцій, радості та задоволення. Кожен із дітлахів із захватом стежив за різноманітними фокусами, жонгюваннями, клоунадою, акробатичними трюками та  ілюзійними виступами. 

 

Всі отримані приємні емоційні враження дітям запам’ятаються надовго. Дітки відпочили та розважилися – їх дозвілля відбулося на славу! 

  

Хоча цирк у часи сьогодення і не є головним місцем розваг для дітей, та все ж у цирку є щось таємниче і привабливе!  Адже тут можна відпочити від звичної рутини, підняти собі настрій та поринути у світ ілюзій та дива. Саме це і відбулося – пересувний цирковий колектив приніс радість нашим дітям та зробив цей день для них незабутнім та щасливим!

 

 

Циркова вистава відбулася за сприяння відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради із дотриманням карантинних норм та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

 

Інформацію підготувала

спеціаліст І категорії

відділу культури, молоді та спорту

Рокитнянської селищної ради

Алла Нечепоренко