31 січня 2022 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Під час наради Юрій Леонідович наголосив на вирішенні нагального питання сьогодення - зимового утримання доріг. Як повідомили комунальники, посипкового матеріалу має вистачити до кінця зимового періоду. Проблем із цим в громаді не буде.

В ході наради керівники комунальних підприємств прозвітували про проведену роботу та стан виконання доручень, які були надані напередодні, та про плани на поточний тиждень. Також порушувались питання щодо очищення доріг населених пунктів громади від снігу, вивезення побутового сміття, освітлення вулиць громади.

По завершенню наради Юрій Леонідович подякував комунальникам за роботу та дав доручення з актуальних питань життєзабезпечення громади.

У нараді взяли участь заступник селищного голови Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак.