Звернення в.о. Рокитнянського селищного голови Юрія Шимченка з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2022 06:31

Фото без описуШановна Рокитнянська громадо!

Багато знакових подій пережив український народ за всю історію свого існування. На жаль, ледь не кожна сторінка нашої історії омита кров’ю Героїв. Однією з таких трагічних і водночас героїчних дат є 29 січня, коли вся Україна вшановує пам’ять Героїв Крут. Цей день пам’яті  про подвиг українських студентів, полеглих у бою з більшовиками. Історичні дати – не тільки пам’ять про минуле, це також ключ до того, щоб в майбутньому уникнути помилок минулого.

Українські юнаки загинули і власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу. Не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юнаків, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Трагедія під Крутами знайшла палкий відгук у серцях свідомих громадян України і далеко за її межами.

Через ціле століття нескорений дух, патріотизм і любов до України передались сучасним захисникам рідної землі – українцям, які проявляючи неабияку мужність, відвагу, героїзм, жертовність та демонструючи незламність духу, виборюють майбутнє, про яке мріяли цілі покоління українських патріотів.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Вони завжди залишаться Героями та взірцем палкої любові до Батьківщини.

Вічна Слава Героям Крут!

в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій ШИМЧЕНКО