РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

Рекордний чемпіонат з волейболу!

Дата: 24.01.2022 14:41
Кількість переглядів: 679

23 січня 2022 року в спортивних залах Острівського та Ольшаницького закладах загальної середньої освіти, а також Савинецької та Шарківської гімназій відбулися ігри 1-го етапу чемпіонату Рокитнянської селищної територіальної громади з волейболу серед аматорських збірних команд селища та сіл сезону 2022 року.

Ініціатива проведення  саме таких змагань  належить депутату Рокитнянської селищної ради Ярославу ЛИТВИНУ, який  взяв їх під свій контроль та опіку. Цю ініціативу підтримали  керівники  громади  та головне,  самі спортсмени, адже заявки на участь  у чемпіонаті з волейболу подали 16 команд, що є рекордом Рокитнянщини за всі попередні роки.

Найліпші результати змагань у команд: селища Рокитне та сіл Бірюки, Запруддя і Ромашки, а  дещо гірші в команд із сіл: Синява, Острів, Нова Маківка, Шарки, Савинці, Ольшаниця та інших, які за результатами ігор пройшли до наступного етапу змагань.